Aktualitet

Mendoni se s’keni frikë nga filmat horror? Shikoni trailerin e Eerie

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 14/08/19 |
mapo.al

Filmi horror filipinas Eerie, i ka lënë fansat aq të tmerruar sa që nuk mund të flenë me dritat e fikura.


Prodhimi i ri i ‘Netflix’ është vendosur në Akademinë Lucia për vajza. Pat Consolacion (Bea Alonzo) përpiqet të zbulojë misterin që qëndron pas vdekjes së një studenti.


Gjatë hetimit të saj, Pat zbulon sekretet e shkollës katolike, të rreptën Nënë Alice (Charo Santos-Concio) dhe përbindëshin që është ushqyer në hijet e institucionit gjatë shekullit të kaluar.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas