Auto

Mercedes klasik më të bukur se ky nuk keni parë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:44 - 27/08/18 |
mapo.al

Lloji “E-Class” i Mercedes u prezantua për herë të parë më 1993, si model i vitit 1994.


Vetura me katër dyer, në atë kohë ishte një copë e mahnitshme teknologjike, e cila arriti të shitet me të madhe.


Modeli “E-Class” tash është shumë më ndryshe se në vitet e 90’a, por dashuria dhe nostalgjia ndaj këtij modeli të vjetër nuk mungon.


Në një video të publikuar në Facebook, është paraqitur një model i vjetër por i rifreskuar “E-Class”.


Kush nuk do ta dëshironte këtë veturë të bukur?


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas