Merkelit mezi i hapet dera e makinës, Rama harron “rregullin” dhe i zgjat dorën

Kancelarja Gjermane Angela Merkel mbërriti sot në Tiranë, ku u prit nga kryeministri Edi Rama ndërsa më vonë do të takohet me liderët e tjerë të shteteve të Ballkanit Perëndimor. Ndërsa kjo vizitë vjen në një moment që e gjithë bota po përballet me pandeminë e koronavirusit dhe masat kufizuese të imponuara prej kësaj situate. … Continue reading Merkelit mezi i hapet dera e makinës, Rama harron “rregullin” dhe i zgjat dorën