Aktualitet

Merr flakë magazina në kryeqytet, policia jep detajet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:26 - 18/07/21 |
mapo.al

Një magazinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se magazina është në pronësi të një personi me inicialet B.A 


Burime bëjnë me dije se nga zjarri ka vetëm dëme materiale. Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz.


Policia e Tiranës njofton se shërbimet e zjarrfikëseve ndodhen në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.Njoftimi i Policisë
Rreth orës 17:55, në rrugën “Hamdi Pepa”, ka rënë zjarr në magazinën në pronësi të shtetasit B. A., ku ka vetëm dëme materiale.Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.Grupi hetimor punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

1


Etiketa: , ,

Pas