Aktualitet

Merr flakë mjeti në Durrës, pësoi defekt teknik në bombulën e gazit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 03/02/21 |
mapo.al

Një automjet tip ”Cadillac” ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në Durrës. Mjeti pësoi defekt teknik sipas Policisë, në bombulën e gazit që ka shkaktuar dhe zjarrin.

Nga ngjarja mësohet të ketë vetëm dëme materiale.


NJOFTIMI NGA POLICIA
Durrës/Informacion paraprak


Më datë 03.01.2021, rreth orës 19:45, në lagjen nr.13, Durrës, si pasojë e difekti teknik në bombulën e gazit ka shpërthyer dhe ka marë flakë mjeti tip “Cadillac”, me drejtues shtetasin A. A., nga e cila ka vetëm dëme materiale.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1CLOSE
CLOSE
Pas