Sport

Merr fund telenovela Atletico-Griezman-Barcelona


               Publikuar në : 11:27 - 12/07/19 |
mapo.al

Pas akuzave për mënyrën se si negociuan me lojtarin dhe zhurmës së madhe, Antonie Griezmann mund të buzëqesh, Barcelona do të paguaj këtë të premte klauzolën e largimit:

“Barcelona ka paratë për Griezmann. Pas pagesës për klauzolën të hënën mund të punoj me Valverde”, shkruan e përditshmja spanjolle ‘AS’.

“Përfundon telenovela Griezmann. Ashtu siç parashikohej, klubi do të paguaj 120 milion euro në zyrat e Ligës”, shkruan ‘Marca’.

Etiketa: , ,

Pas