ShowBizz

Merr për 47 vite të njëjtën “dhuratë”, Braçe: Faleminderit mam!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:30 - 02/04/19 |
ro ot

Zëvendës kryeministri Erion Braçe feston sot 47 vjetorin e lindjes. Ai ka publikuar në rrjetin social Instagram “dhuratën” që e ëma i ka kushtuar për vite me radhë; një vasketë të mbushur plot e përplot me burani me spinaq, oriz dhe perime të pjekura.


“Tamam dita kur mëma të bën të njëjtën gjë, me ngjyra dhe shije, si 47 vite me radhë. Dhe ty të pëlqen si çdo ditë deri te e 47-ta, sot e në vijim! Faleminderit mam për të 47 vitet! Faleminderit gjithkujt për urimin!”– ka shkruar Braçe duke treguar kështu marrëdhënien e ngushtë që ka me të ëmën.
1Etiketa: , ,

Pas