ShowBizz

Merr propozim për fejesë/ Ja përgjigja e Era Rusit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:01 - 02/04/20 |
mapo.al

Këngëtarja Era Rusi, ka marrë një propozim për fejesë nga një fans i saj. Ai ka kontaktuar me Erën në rrjetet sociale. Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja, në lidhjen me ‘Skype’ në emsionin ‘Ftesë në 5’.


See the source image
Sot më shkruajti dikush që kishte bërë gati të gjithë planin. Donte tmë njihte, do dilnim për kafe, do darkonim,do lidheshim, do më kërkonte dorën për fejesë dhe do martoheshim” tregoi Era.


Këngëtarja i ka dhënë një përgjigje negative duke i thënë se nuk e ka në plan të martohet.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas