ShowBizz

Mes fjalëve të ëmbla, Armina i uron Shkëlzenit përvjetorin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:35 - 25/10/20 |
mapo.al

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po jetojnë prej vitesh një histori të bukur dashurie.Janë përfolur shpeshherë për një dasmë të mundshme, por deri tani nuk kemi një datë teksa lidhja e tyre duket të jetë aq e bukur sa në fillim.


24 tetori është një ditë e veçantë për çiftin sepse pikërisht në këtë datë ata janë fejuar dhe dje ata kanë festuar përvjetorin e fejesës.E në këtë ditë të shënuar nuk kishte si të mungonte një urim special nga blogerja, që ka ndarë disa foto e video shumë të veçanta në ‘Instastory’, duke i shoqëruar me fjalët më të ndjera të dashurisë.


Ajo ka publikuar një foto nga dita kur Shkëlzeni i propozoi në 2016-n në liqenin Como të Italisë, duke kujtuar edhe emocionet e asaj dite.


Sakaq, blogerja shkruan se ndjen keqardhje që këtë përvjetor nuk mund ta kalojnë në vendin e tyre të preferuar si zakonisht, por shpreson se do ta vizitojnë së shpejti.

“Nuk do ta harroj kurrë ditën kur më propozove me pamjen e liqenit dhe këngën ‘Young and beautiful’. Këtë vit e humbëm rutinën tonë të përvjetorit, por shpresoj se do të shkojmë së shpejti. Dashuria nuk është të shikosh njëri-tjetrin në sy, por të shikoni të dy në drejtim të njëjtë.”

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas