Sport

Mes Inter dhe Icardit është një seksbombë si Wanda… dhe 1 milion euro diferencë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:30 - 09/06/18 |
mapo.al

Pas goditjeve të para në merkato (De Vrij, Lautaro Martinez, Asamoah), tani Inter ka objektiv kryesor të blindojë Mauro Icardin, që ka kontratën që i përfundon në 2021 e një klauzolë (për jashtë Italisë) prej 110 milionë euro.


Sipas asaj që bën e ditur Gazzetta dello Sport, ka patur një kontakt mes drejtuesve të klubit cdhe agjentëve të numrit 9: Suning ka vendosur në tavolinë 6,3 milionë në sezon plus bonus për një total prej 8 milionë; por Wanda për momentin kërkon 9.


Të pashqetësuar nga zërat e merkatos, cifti po kalon pushime me “drita të kuqe” në Seychelles.


Nga safari në Afrikë në plazhet e Seychelles asgjë nuk shqetëson Wandën e Icardin, por për tifozët zikaltër ajo zebra, simbol i Juventus, e postuar nga argjentinasja do të jetë makthi i pafund deri në mbylljen e merkatos…


<
>
1-15 3-8 a-2 icardi_wanda_twitter icardi-wanda_1109621supereva mauro-icardi-wanda-nara-natale1-U46000462893821ytC-U460308440857150pE-1224x916@CorriereMezzogiorno-Web-Mezzogiorno-593x443 uanda Wanda.Icardi.2.750x450 wanda-icardi Wanda-Nara-and-Mauro-Icardi-seen-shopping-in-Milan wanda-nara-mauro-icardi-inter_v69ebrm1etta1klx7ovr99gb1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas