ShowBizz

Mes puthjeve e përkëdheljeve, Luana Vjollca poston fotot nga Dhërmiu

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:06 - 12/08/19 |
mapo.al

Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushimet në Dhërmi.

Luana gjithashtu ka treguar se këto pushime po i shijon së bashku me familjen e saj, mamanë Maria, dy motrat Lira e Marina si dhe me mbesën Jori.

“E bekuar… Nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë. Faleminderit Zot”, shkruan Luana bashkëngjitur me disa foto të postuara në “Instagram”.

Nga ana tjetër, edhe Marina ka postuar një foto nga këto pushime. Ajo shfaqet vetëm me Luanën dhe krahas saj shkruan: “Motra është prova që Zoti nuk do që të ecim vetëm në jetë”.Etiketa: , ,

Pas