Aktualitet

Mesazh me eksploziv në Fushë Krujë, pako me tritol në oborrin e shtëpisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:41 - 12/07/21 |
mapo.al

Rikthehen mesazhet me eksploziv.


Mbrëmjen e të dielës (11 korrik), rreth orës 23:25, në fshatin Halil të Fushë Krujës, shtetasi A.V ka konstatuar një pako të vogël në ambientin e jashtëm të banesës.


Mësohet se brenda saj kishte lëndë të dyshuar plasëse.Në vendngjarje nodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin dhe dokumentin e rrethanave të këtij rasti, identifikimin dhe kapjen e autorit.
1
Etiketa: , , ,

Pas