Mesazh me eksploziv në Fushë Krujë, pako me tritol në oborrin e shtëpisë

Rikthehen mesazhet me eksploziv. Mbrëmjen e të dielës (11 korrik), rreth orës 23:25, në fshatin Halil të Fushë Krujës, shtetasi A.V ka konstatuar një pako të vogël në ambientin e jashtëm të banesës. Mësohet se brenda saj kishte lëndë të dyshuar plasëse. Në vendngjarje nodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin dhe dokumentin e … Continue reading Mesazh me eksploziv në Fushë Krujë, pako me tritol në oborrin e shtëpisë