ShowBizz

Mesazhe të koduara për Mozzik? Loredana habit me postimet
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:43 - 23/05/20 |
mapo.al

Ditën e djeshme reperi Mozzik arriti të shkonte në Zvicër për të qenë përkrah vajzës së tij, Hana.


Pas më shumë se dy muaj, ribashkimi babë e bijë ishte tejet i bukur.


 See the source image


Por ajo që ka ngjallur dyshime është Loredana. Ajo ka postuar foto të çuditshme me mbishkrime vërtetë dyshuese.


Reperja ka postuar disa herë këngën ‘Miss you bad’ të Mr. Eazi që flet për mungesën pas ndarjes nga tradhëtitë dhe kërkesën për një nisje të re.

A ka qenë rastësi apo një thirrje e fshehur për Mozzik, këngëtarja nuk ka bërë asnjë reagim tjetër.

See the source image

See the source image

 

 

 


Etiketa:

Pas