Mesazhi i Berishës: Sot nisim foltoren për një PD më të fortë dhe më të hapur

Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar një mesazh në rrjetet sociale, duke njoftuar se sot ai do të nisë foltoren me demokratët, siç shprehet ai për një PD më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur. “Miq, nje pershendetje te perzemert me kete foto diten qe nisim Foltoren … Continue reading Mesazhi i Berishës: Sot nisim foltoren për një PD më të fortë dhe më të hapur