Aktualitet

Mesazhi i fuqishëm i një filmi të animuar që zgjat vetëm 3 minuta (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:40 - 27/09/20 |
mapo.al

Jeta e kujtdo është e mbushur me sfida, vështirësi e pengesa, që hera herës duken të kapërcyeshme.


Mirëpo, është e rëndësishme të kuptohet se të bësh mirë ndihmon jo vetëm personin që ke përballë.


Ne kurrë nuk e dimë se ku mund të na çojnë ujërat e jetës, dhe jo rrallë ndodh të përfshihesh i gjithi në vorbullën e interesit vetjak.


Ky film i shkurtër mund të ndryshojë mënyrën se si ne i shikojmë të tjerët.


Nga ky film percillet mesazhi se kurrë nuk është vonë për t’u bërë më të mirë, më të gjindur e të dhembshur.Etiketa: , ,

Pas