Aktualitet

Mesazhi i Metës: Po bien edhe gjethet e fundit, më të bukura çelin në pranverë… (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:00 - 23/11/20 |
mapo.al

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, e ka nisur këtë javë me një foto të postuar nga një pyll, ku shihet që po bien gjethet e fundit të vjeshtës.


“Po bien dhe gjethet e fundit. Më të bukura do çelin në Pranverë”, shkruan kreu i shtetit në postimin në Facebook.


Kreu i shtetit nuk e ka fshehur pasionin e tij për të vrapuar. Presidenti shfrytëzon orët e mëngjesit duke ecur dhe vrapuar te Kodrat e Liqenit Artificial të Tiranës.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas