Aktualitet

Mesazhi “pikant” në stadium, për Kosovë-Shqipëri (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 13/12/19 |
mapo.al

Po luhet sfida emocionuese mes Partizanit dhe Tiranës në ‘Air Albania’. Golat në pjesën e parë nuk munguan, ashtu siç nuk munguan edhe koreografitë e tifozerive respektive, nga tymueset, flakadanët e thirrjet ‘Rama ik’.


Në radhët e tifozëve bardheblu, është vënë re një banderolë e madhe me një mesazh “pikant” për Shqipërinë dhe Kosovën.

Tërbimi i tokës gjakun na zgjoi
Lot për kë iku e mes nesh s’qendroi
Po dhimbja e fortë na dha pakëz “Liri”
Sërish e tregut Kosovën – Shqipni”

Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas