fbpx

ShowBizz

Mesfushori italian, puthje pasionante me ish kamerieren seksi (Foto)


               Publikuar në : 12:59 - 12/07/19 |
mapo.al

Mesfushori italian Marco Verrati është fotografuar së fundmi në Mykonos, duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re me nacionalitet francez. Revista “Chi” ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur në mënyrë tejet pasionante, çka ka krijuar mjaft zhurmë në mediat italiane.


Por kush është partnerja e Verratit? Quhet Jessica Aidi dhe mësohet se para pak kohësh punonte si kameriere në një restorant në Paris, ku edhe është njohur me futbollistin. Ndërsa momentalisht, Aidi ushtron profesionin e modeles.Mediat italiane shkruajnë ndër të tjera se ajo ka qenë edhe arsyeja që Verrati i ka dhënë fund marrëdhënies 10-vjeçare me të ëmën e dy fëmijëve të tij.

<
>
auto_jesicca1562846874-768x1024 auto_jesis1562846861-768x437


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas