Aktualitet

Messi dhe Griezmann bëjnë spektakël, Barcelona i afrohet kreut
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:34 - 09/01/21 |
mapo.al

Barcelona ka fituar me rezultatin e pastër 0-4 në transfertën e radhës në kampionat përballë skuadrës së Granadas.Ylli i “Blaugranave” Lionel Messi tregoi një formë të shkëlqyer në këtë takim ku shënoi dy herë. Dy golat e tjerë u shënuan nga ylli tjetër i skuadrës Antoinë Griezmann.


Vendasit ishin të pafuqishëm t’i përgjigjeshin furisë së djemve të Koeman që kishin vetëm një synim në këtë ndeshje; 3 pikët e radhës.Tashmë me këtë fitore Barcelona renditet në vendin e tretë në kampionat pas Atleticos së vendit të parë dhe Real Madrid.1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas