Sport

Messi: Te Barcelona nuk komandoj unë, por kur më pyesin…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 17:48 - 12/09/19 |
mapo.al

Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh e kanë shigjetuar, sa i përket merkatos dhe futbollistëve që duhet të transferohen ose jo në Katalonja, duke ditur se ai që jep “dritën jeshile” të fundit është pikërisht kapiteni.


“Mjaft me këto! Në dhomat e zhveshjes, na kërkohet opinion dhe unë e jap mendimin tim për këtë apo atë futbollist, por nuk komandoj apo vendos unë! Mendoj vetëm të bëj mirë në fushë, si të gjithë ne!”.

Etiketa: , , , ,

Pas