Aktualitet

Mësuesja socialiste surprizon Xhaferajn: Ndalova të të respektoj, je i ndershëm


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:49 - 08/04/21 |
mapo.al

Kryedemokrati i Durrësit Ferdinand Xhaferaj u surprizua gjatë takimeve me qytetarët teksa para i doli një ish-mësuese, e cila deklaroi që në fillim se ishte socialiste, por se nuk mund të rrinte “pa i thënë dy fjalë” kandidatit demokrat.

Gruaja thekson se “është e majtë që prej vitit 1990 dhe ndoshta e tillë do të vdesë” duke vlerësuar ndërkohë Xhaferajn si një person i të respektuar, familjar dhe që i rri pranë qytetarëve të Durrësit.

1
Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas