Aktualitet

Meta: Jam me dy “ambasadorët” tanë në Azerbajxhan

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:57 - 13/03/19 |
ro ot

Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon një vizitë zyrtare në Azerbajxhan, ndërsa është takuar me dy futbollistët shqiptarë që luajnë atje.


Përmes një postimi në Twitter, Meta shprehet se ka zhvilluar një takim të ngrohtë me Ansi Agollin dhe Sabien Lilaj të cilët i konsideron si dy ambasadorët më të mirë të Shqipërisë në Azerbajxhan.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas