Aktualitet

Meta kandidat për mandat të dytë? Si përgjigjet Basha

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:03 - 28/05/20 |
mapo.al

I pyetur nga gazetari Fevziu nëse nesër zgjedhjet i fiton PD dhe koalicioni opozitar, a mund të jetë Meta kandidat për një mandat të dytë si President, Lulzim Basha u shpreh: Padyshim që po.


Basha vleresoi se Ilir Meta ka luajtur rolin e duhur në mbrojtje të Kushtetutës.

Etiketa: , , ,

Pas