Aktualitet

Meta “marshon” në Kombinat: Shqipëria e shqiptarëve dhe kurrë e oligarkëve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:17 - 23/02/21 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me të rinjtë në Kombinat të Tiranës.Meta shprehet se më datë 25 prill, Shqipëria do jetë e shqiptarëve dhe kurrë e oligarkëve dhe e mafies ndërkombëtare.


“25 prill – Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare.”, shkruan Meta.
Deklarata e Metës vjen pas “përplasjeve” në distancë që kreu i shtetit ka zhvilluar prej ditësh me kryeministrin Rama.
58


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas