Kanë thënë

Meta: Nuk ja kam mbathur ferrave në Maqedoni siç bënte Fatos Nano


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 12/02/21 |
mapo.al

Ilir Meta: Socialistëve dua t’u them që kur kam qenë në krye të detyrës, kur institucionet janë sulmuar me armë dhe bomba, nuk ja kam mbathur ferrave në Maqedoni siç bënte Fatos Nano, nga një e kollitur e doktorit.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas