Aktualitet

Meta nxjerr foton me të birin- Ja mesazhi që ka për ditëlindjen e tij


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:56 - 29/04/21 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto ku shfaqet me djalin e tij Besarin, i cili feston sot ditëlindjen e 21-të.

Nuk mund të mungonte një mesazh patriotik që shoqëron foton dhe shtrëngimin e tyre të duarve.


“Besa-Besë me Besarin sot për ditëlindjen e tij!”, shkruan Presidenti Meta.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas