Aktualitet

Meta nxjerr foton: Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:14 - 22/11/20 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta përshendet qytetarët këtë të diel me një foto nga Lezha. Teksa i uron ndjekësve të tij në “Facebook” një fundjavë të mbarë, Meta shihet në qytetin ku u mbajt në 1444 besëlidhja e princërve arbër.


“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë!”,-shkruan kreu i shtetit.


Meta pritet të vizitojë Kishën e Prullit në Lezhë, në kuadër të 30-vjetorit të rikthimit të besimit fetar në vendin tonë.

Postimi i presidentit Ilir Meta në “Facebook”:

1


Etiketa:

Pas