Kryesore

Meta poston foton: Kush tha që gazetaria e mirë bëhet vetëm në Tiranë?!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:20 - 19/01/21 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta ka takuar dhe ka bërë një foto me disa gazetarë të Vlorës.


Bashkëngjitur fotos, në një postim në Facebook, Presidenti Meta shkruan:


Kush tha, që gazetaria e mirë bëhet vetëm në Tiranë?!
Në Vlorë ka sot një brez të ri gazetarësh kurajozë, që të impresionojnë me profesionalizmin e tyre, në shërbim të informimit, së vërtetës dhe interesit publik.
Shembull, që duhet ndjekur madje dhe nga disa “profesionistë” në Tiranë.
I lumtur të takohesha e të bisedoja me ta, në veçanti për problemet, që mundojnë sot Vlorën dhe vendin tonë. 🇦🇱 


1
Etiketa: , , ,

Pas