Kryesore

Meta poston foton: Po shijoj diellin dhe muzikën me Blushin tim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:07 - 30/06/19 |
mapo.al

Kreu i shtetit, Ilir Meta, postoi një foto online, teksa merr rreze në këtë ditë votimesh.


Për herë të parë, presidenti nuk ka dalë në votime në Shqipëri.


Meta thotë se po shijon diellin me zëdhënësin e tij, Tedi Blushi, të cilin qëllimisht e quan ‘Blushin tim’.“Të dashur miq!
Sot me Blushin tim duke shijuar këtë të djelë historike plot diell dhe muzikë,” shkruan Meta.1


Etiketa: , , , ,

Pas