Kryesore

Meta promovon Alpet: Turistët i gëzohen rrugës së re dhe turizmit malor


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:49 - 31/07/18 |
mapo.al

Turizmi malor po tërheq gjithnjë e më shumë të apasionuar pas tij, ku padyshim kryesojnë turistët të huaj dhe Aplet shqiptare pjesë e harkut alpin europian janë sot hapësira turistike malore më e rëndësishme.


Presidenti i vendit, Ilir Meta së fundmi ka bërë një udhëtim në alpet shqiptare, duke bërë publike edhe disa foto në Facebook.


“Një udhëtim mbresëlënës në Leqet e Hotit, në Selcë-Cem, në Lëpushë e Vermosh, mes mrekullive të alpeve shqiptare, aty ku turistët i gëzohen rrugës së re dhe turizmit malor”, ka shkruar Meta.38071586_1861432487236349_2060067753422749696_n (1)38119217_1861432403903024_2762154718586208256_n (1)38258367_1861432983902966_328315756896845824_n38208437_1861432710569660_3285010439334789120_n38065421_1861433120569619_7454232152448696320_n1


Etiketa: , ,

Pas