Aktualitet

Meta shpërndan mesazhin e gazetarëve për zgjedhje: Mos e shisni votën! (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:59 - 20/04/21 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta i mëshon mbrojtjes së votës me jetë, teksa 5 ditë kanë mbetur nga zgjedhjet më 25 Prill.


Në një postim në “Facebook”, Meta ka shpërndarë mesazhin sensibilizues të gazetarëve të terrenit – që i drejtohet çdo qytetari – ndërkohë që nuk ngurron ta cilësojë frymëzues.


“Më 25 Prill, Ti vendos për të ardhmen tënde, të familjes dhe të atdheut tonë të dashur! Mos e shit dinjitetin! Mbro me votë Jetën, Lirinë dhe të Drejtat e Tua! Mbro Demokracinë! Ju lutem shpërndajeni kudo këtë mesazh sensibilizues dhe shumë frymëzues të gazetarëve të terrenit drejtuar çdo qytetari të Republikës!” – shkruan Meta.

Postimi i presidentit Ilir Meta në “Facebook”:

 

1


Etiketa: , , , ,

Pas