Aktualitet

Meta uron besimtarët për Pashkët: Drita ndriçoftë familjet me shpresë dhe gëzim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:28 - 02/05/21 |
mapo.al

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar Pashkët për të gjithë besimtarët ortodoksë.

Mbi një foto të publikuar në rrjete sociale, ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi, ai thotë se drita e kësaj dite të Shenjtë të ngrohë zemrat dhe të ndriçojë familjet shqiptare me shpresë, mbarësi dhe gëzim.


 

“Gëzuar Pashkën!
Drita e kësaj Dite të Shenjtë të ngrohë zemrat dhe të ndriçojë gjithmonë familjet tuaja me shpresë, mbarësi dhe gëzim!”, shkruan Meta. 


23


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas