Aktualitet

Meta vijon vizitën në Kolonjë, zbulon rrënjët e këshilltarit të tij (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:26 - 03/05/20 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta vijon me udhëtimet e tij në kohë karantine nëpër Shqipëri teksa është ndalur në një fshat tjetër të Kolonjës, pikërisht tek ai nga ka origjinën Tedi Blushi, zëdhënësi i tij.


Edhe fshati mban emrin Blush dhe zëdhënësi i Metës shkruan se bashkë me presidentin takuan shumë punëtorë si dhe Fani Janon një banor i këtij fshati me të cilin ndanë rrëfimet.


STATUSI I TEDI BLUSHIT
Me Presidentin, në Blushin e rrënjëve të mia!


Kënaqësi të takonim shumë njerëz të mrekullueshëm e punëtorë dhe enciklopedinë e gjallë, Fani Jano, që me rrëfimet e tij na ktheu pas në të kaluarën e ndritur të këtij fshati me emër në Kolonjë.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas