Aktualitet

Mevlani pranon “gabimin”: Jam penduar për zgjedhjet që bëra në Për’Puthen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:59 - 17/09/21 |
mapo.al

Në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, Mevlani pranoi se është penduar për zgjedhjet që ka bërë gjatë pjesëmarrjes në Për’Puthen.


Mevlani nuk dha më shumë detaje, por kujtojmë se vendimet e tij kanë qenë mes Antonelës dhe Ledianës.


Nga ana tjetër, Antonela zbuloi se është penduar “për mërzitjet e herëpashershme në program”.“ E kam shijuar shumë, por duhet ta shijoja edhe më shumë”, tha Antonela.A po shkohet drejt një bashkimi të dyshes? Të shohim… 

9


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas