Kanë thënë

Mike Pompeo: Urime ditën të Pavarësisë, të punojmë së bashku për të kapërcyer sfidat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:53 - 28/11/20 |
mapo.al

Mike Pompeo: Ndërsa Shqipëria feston Ditën e saj të Pavarësisë, unë ju dërgoj urimet në emër të qeverisë dhe popullit amerikan. Uroj mirëqënie dhe shëndet, ndërsa punojmë së bashku për të kapërcyer sfidat me të cilat na përballi pandemia COVID-19 
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas