Sport

Mike Tyson, 53 vjeç, por ende në formë të shkëlqyer (FOTO+VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:58 - 16/10/19 |
mapo.al

Legjenda e boksit, Mike Tyson i dha një mësim të shkurtër një tifozi, duke treguar shpejtësinë dhe lëvizjet e tij të shpejta, edhe pse në moshën 53-vjeçare, dhe gjithashtu i ka dhënë disa këshilla Conor McGregor.Pasi hoqi xhaketën, ai ulet, “mpreh” thembrat e tij dhe tregon shpejtësinë ende “elektrizuese” para se të shpjegonte lëvizjet e tij te fansi.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas