Aktualitet

“Mikpritje madhështore në Kamëz, Kryemadhi: Ndryshimi po vjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:26 - 13/04/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi zhvilloi një takim elektoral në Kamëz.

Kryemadhi shprehet se në Kamëz i është bërë një pritje madhështore, duke shtuar se ndryshimi po vjen, pasi LSI ka në listë kandidatura të mrekullueshme.


Postimi i Monika Kryemadhit:

Mikpritje madhështore e me për LSI dje në Kamëz.Ndryshimi po vjen dhe përmes kandidatëve të mrekullueshëm të LSI në Tiranë, fitorja më e madhe u përket qytetarëve! #VOTO6 #VOTOLSI


 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas