Aktualitet

Milan e Inter shfaqin interes për mesfushorin shqiptar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:00 - 20/11/19 |
mapo.al

Derbi i Madoninnës nuk do të zhvillohet vetëm në fushën e blertë, por edhe në merkato. Inter dhe Milan janë futur në garë për të marrë shërbimet e Granit Xhakës.


Lajmi bëhet i ditur nga “Sky Sport”, që zbulon se dy ekipet e Milanos po përpiqen të marrin mesfushorin shqiptar në Seria A. 27-vjeçari që përfaqëson Zvicrën nuk po kalon një moment të mirë te Arsenali, çka e ka nxjerrë në merkato.


Në janar të dy klubet do të përpiqen ta marrin atë me formulën e huazimit, me të drejtë blerje në merkaton e ardhshme.1Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas