ShowBizz

Miliarderja më e re në botë, aspak koprace…

               Publikuar në : 14:00 - 10/09/19 |
mapo.al

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner ka treguar së fundmi se i pëlqen të bëjë bamirësi.


E ftuar në “Ellen DeGeneres Show”, përkrah nënës së saj Kriss Jenner,  22-vjeçarja i dhuroi një organizate që punon për fuqizimin e grave shumën prej 750 mijë dollarësh.Kylie i dhuroi gjithashtu themelueses Samantha Gil 100 mijë dollarë, si dhe 50 mijë dollarë secilës prej anëtareve të “Nest of Love”.


“Për shkak të gjërave të mrekullueshme që bëni”-u shpreh miliarderja më e re në botë, e cila i ka paratë kryesisht nga sipërmarrja “Kylie Cosmetics”.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas