Aktualitet

Minibusi del nga rruga në Gramsh, një i vdekur dhe disa të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:16 - 10/07/21 |
mapo.al

Një minibus ka rënë në përrua mesditën e sotme në Gramsh. Për pasojë, një person ka ndërruar jetë ndërsa janë plagosur disa të tjerë.


Burime bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur saktësisht në aksin Gramsh-Kërpaç.


Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije, ndërsa thuhet të jetë rreth 25 vjeç.Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas