Minibusi del nga rruga në Gramsh, një i vdekur dhe disa të plagosur

Një minibus ka rënë në përrua mesditën e sotme në Gramsh. Për pasojë, një person ka ndërruar jetë ndërsa janë plagosur disa të tjerë. Burime bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur saktësisht në aksin Gramsh-Kërpaç. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije, ndërsa thuhet të jetë rreth 25 vjeç. Policia dhe grupi hetimor … Continue reading Minibusi del nga rruga në Gramsh, një i vdekur dhe disa të plagosur