Aktualitet

Minishengeni ballkanik/ Kapexhiu dërrmon Ramën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:04 - 09/01/20 |
mapo.al

Mjeshtri Bujar Kapexhiu, në punimin e fundit për gazetën MAPO i ka dhënë formë gjithë shqetësimit dhe revoltës në rrjetin social dhe në opinionin publik lidhur me idenë e mbrojtur nga Edi Rama për minishengenin ballkanik.


Në punimin e tij të fundit, Kapexhiu i nxjerr Ramën dhe Thaqin si vasalë të Presidentit të Serbisë.


Një tezë kjo qe po gjen terren, ku shumë kritikë thonë se minishengeni është një projekt që forcon pozitat e Beogradit në Ballkan e në rajon.
Etiketa: , , ,

Pas