Aktualitet

Ministri i Brendshëm i Australisë me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:46 - 13/03/20 |
mapo.al

Ministri i Punëve të Brendshme i Australisë, Peter Dutton, eshte prekur nga koronavirusi. Lajmin e ka dhene vete ai, permes nje postimi qe ka bere ne llogarine e tij ne Twitter.


Dutton shkruajti per gjithe ndjekesit e tij se ishte zgjuar sot me “temperaturë dhe dhimbje të fytit”.


Menjëherë kam kontaktuar departamentin e shëndetësisë”, shkruan ai, teksa i ka bere me dije shenjat dhe shqetesimin.Pas kesaj, mesohet se ai eshte shtruar ne spital.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas