ShowBiz

Miqësia e krisur me Kejsi Tolën, Olta Boka: Me detyrohej një sqarim


               Publikuar në : 13:44 - 15/03/19 |
mapo.al

Kejsi Tola dhe Olta Boka ishin thuajse të pandashme, deri në momentin kur Kejsi lëshoi një deklaratë befasuese në emisionin “Shiko Kush Luan”. Ajo u shpreh pak kohë më parë se këngëtarja shqiptare që mund të cilësohet si një yll që nuk shndërriti kurrë është pikërisht Olta. Mirëpo, kjo e fundit është shprehur për “Thumb” se minimalisht kërkonte një sqarim për këtë deklaratë.


“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko, se do më kuptoje!”- ka thënë Olta për moderatoret e emisionit, duke vërtetuar kështu se miqësia e tyre prej shumë vitesh nuk është si më parë.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas