Aktualitet

Miqësoret- Edy Reja nxjerr listën për sfidat kundër Uellsit dhe Republikës Çeke


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:07 - 26/05/21 |
mapo.al

Trajneri i ekipit Kombëtar, Edy Reja ka nxjerrë listën e plotë të lojtarëve të grumbulluar, në prag të dy ndeshjeve miqësore që Shqipëria do të zhvillojë ndaj Uellsit (5 qershor) dhe Republikës Çeke (8 qershor).


LISTA E SHQIPËRISË PËR NDESHJET ME ÇEKINË DHE UELLSIN


PORTIERË: Etri Berisha, Alen Sherri, Gentian Selmani, Romeo HarizajMBROJTËS: Elseid Hysaj, Berat Gjimshiti, Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Frederic Veseli, Albi Doka, Arlind Ajeti, Lorenc Trashi
MESFUSHORË: Amir Abrashi, Ermir Lenjani, Odeise Roshi, Keidi Bare, Ylber Ramadani, Qazim Laçi, Sherif Kallaku, Endri ÇekiçiSULMUES: Sokol Cikalleshi, Armando Broja, Taulant Seferi, Rey Manaj, Bekim Balaj

 

1


Etiketa: , , ,

Pas