Aktualitet

Miqësorja/ Reja surprizon kundër Kosovës, shumë emra të rinj nga minuta e parë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:51 - 11/11/20 |
mapo.al

Pak çaste para fillimit të ndeshjes miqësore në orën 16:00 në “Elbasan Arena” Shqipëria dhe Kosova kanë publikuar formacionet.


Ashtu siç pati paralajmëruar edhe trajneri Edy Reja ka disi risi në formacion për këtë takim.


Kjo pasi dy futbollistë, Hoxhallari dhe Çepele, do të debutojnë në kombëtare nga minuta e parë. Surprizë është edhe Albi Doka në formacion, që ka lënë Hysajn në stol.SHQIPËRIA: Berisha, Doka, Ismajli, Çepele, Hoxhallari, Laçi, Selhai, Ramadani, Uzuni, Seferi, Balaj.


KOSOVA: Muriç, Hadergjonaj, Rrahmani, Fazliji, Aliti, Kastrati, Shala, Kryeziu, B. Berisha, Celina, Muriqi.

1


Etiketa: ,

Pas