Aktualitet

Miqtë e kujtojnë Arianin në pistën e pasionit që i mori dhe jetën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:44 - 27/01/19 |
mapo.al

Miqtë e Arian Dacit, zv-ministrit kosovar që humbi jetën dy ditë më parë nga një ortek në Brezovicë, kanë gjetur një formë tepër origjinale për ta kujtuar sot.


Ata janë rreshtuar fuke formuar emrin e tij në pistën e skive, pikërisht aty ku Ariani ushtroi pasionin e tij për herë të fundit.


Zv-ministri e dashuronte sportin e skive dhe ditën kur ndodhi tragjedia, pak orë perpara ortekut kishte hedhur foto në Instagram ku tregonte se po e shijonte shumë ditën./gazetamapo.al/
Foto pak orë para tragjedisë

1


Etiketa: , , ,

Pas