Aktualitet

Mirditë/ Makina del nga rruga, humb jetën 46-vjeçari
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:44 - 02/12/19 |
mapo.al

Aksident me vdekje në fshatin Mashtërkor, Orosh te Mirditës. Një automjet fuoristradë tip “Benz ML” , ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Policia bën me dije se “drejtuesi i mjetit që ka humbur jetën eshte shtetasi A.M(Gj).,46 vjeç, banues në Orosh, Mirditë”.


Njoftimi i policisë
Lezhë/Informacion paraprak


Rreth orës 13:00 , në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë automjeti tip “Fuoristradë ML” , ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas