Aktualitet

“Misioni im”- Librin e Lulzim Bashës tashmë mund ta gjeni edhe në Amazon e Kindle


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:23 - 07/04/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar pak ditë më parë një libër të titulluar “Misioni Im”.

Kjo u konsiderua si një letër e hapur për shqiptarët pak para zgjedhjeve parlamentare të 25 Prillit.


Ndërkohë mësohet se libri, tashmë i pritur mirë në Shqipëri, ka dalë në shitje në Amazon dhe në Kindle dhe gjithsecili që është i interesuar mund ta ketë.
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas